دانستنی‌های دنیای مد

اگر دوست دارید مانکن به نظر برسید یا بدرخشید این مطالب را بخوانید!!

مانکن به نظر برسید

اگر دوست دارید مانکن به نظر برسید یا بدرخشید این مطالب را بخوانید!!

اگر دوست دارید مانکن به نظر برسید یا بدرخشید این مطالب را بخوانید!!

اگر جثه ریزی دارید یا ریزنقش هستید، از لباسهایی با برشهای ساده استفاده کنید و لباسهای پرچین و حاشیه دار و والان دار نپوشید، لباسهایی متناسب با اندام کوچک خود و هماهنگی در رنگها بهترین گزینه هستند.

لباسهای همرنگ و یکرنگ قد را بلندتر نشان میدهند و ظاهری شیکتر و آراسته تر به شما میدهند، اگر خیلی لاغر هستید یا باریک اندامید، حتما از کفشهای پاشنه بلند استفاده کنید، اگر کفش پاشنه کوتاه میپوشید لباس مناسب آنرا انتخاب کنید که قد شما را کوتاه تر نشان ندهد.

آیا میدانید درست راه رفتن، نشستن و ایستادن در حالت بدنی و زیبایی شما تاثیر زیادی دارد؟
شانه های افتاده، پشت قوز کرده و خمیده، شکم برآمده و سینه عقب رفته شما را بسیار نامتناسب و نازیبا نشان میدهد، سعی کنید با ورزش و پیاده روی وزن خود را کاهش دهید و یا حداقل با تمرین در درست نشستن و درست راه رفتن و تودادن شکم خود، زیباتر جلوه دهید، در کل حالت بدن خود را اصلاح کنید.
تا دست یافتن به استایل و فرم بدن دلخواه از پوشیدن لباسهای بیش از حد تنگ و چسبان بپرهیزید و لباسهای کمی آزاد با سرشانه های چهارگوش بپوشید.

مانکن های دنیا قطعا یک سر و گردن از مردم عادی بلندتر هستند و به نظر میرسد این نکته موفقیت آنهاست.
اما تناسب اندام و ست کردن لباس و درست ایستادن و نشستن در اندامهای عادی نیز میتواند سبب مانکن و یا شیک به نظر رسیدن هر فرد عادی باشد.

اگر قد بلند و لاغر هستید، به راحتی میتوانید لباسهای زرق و برق دار، والان دار و گشاد بپوشید و حتی از اپل های پهن استفاده کنید، مطمئن باشید این استایل شما را برازنده نشان میدهد.

چون قد بلندی دارید حتی میتوانید از شلوارهای مدل مردانه استفاده کنید و خود را آراسته تر کنید ولی از پوشیدن دامنهای خیلی کوتاه و یا خیلی بلند بپرهیزید چون شما را قدبلندتر نشان میدهد، سعی کنید جوراب شلواری همرنگ دامن خود نیز بپوشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =