دانستنی‌های دنیای مد

میدانید چه اشتباهات و چه لباسهایی سن شما را بیشتر نشان میدهد؟

چه لباسهایی سن شما را بیشتر نشان میدهد؟

میدانید چه اشتباهات و چه لباسهایی سن شما را بیشتر نشان میدهد؟

میدانید چه اشتباهات و چه لباسهایی سن شما را بیشتر نشان میدهد؟

.: دامن راسته مدل گشاد:
اگر دامن تنگی که میپوشید گشادتر از سایز شما باشد به جای شیک بودن و زیباتر نشان دادن شما، سنتان را بیشتر نشان میدهد، یادتان باشد قد دامن از زانوهایتان کوتاهتر نباشد، گشادتر از سایز نباشد و در قسمت لگن شما کاملا تنگ باشد و خوش فرم بایستد.

.: کیف و کفش یک مدل و ست:
آیا میدانید کیف و کفش ست دیگر مثل گذشته ها مد نیست و ممکن است سن شما را بیشتر نشان دهد و این برداشت را در بیننده ایجاد کند، مد جدید این است که کیف را با کفشی ست کنید که وقتی شما را میبینند بگویند هیچگاه فکر نمیکردم این کیف با این کفش آنقدر ست و شیک شود.

.: لباسهای زیر و رو:
میتوانید چیزهایی که با هم ست نیستند ولی زیبایی دارند و با هم همخوانی دارند را انتخاب کنید، اگر زیر ژاکت یا پیراهن ساحلی خود لباس زیر میپوشید میتوانید از ست استفاده نکنید و حتی یک تاپ یا نیم تنه بپوشید و چیزی که همیشه استفاده میشده است را تغییر دهید و ظاهری جوانتر پیدا کنید، پوشیدن نیم تنه یا تاپ زیر ژاکت یا لباسهای حریر و ساحلی شما را جوانتر نشان میدهد.

.: کفش‌های پاشنه کلفت یا جلو گرد با پاشنه کلفت و کوتاه:
این کفشها همیشه و حتی در مد نیز شما را مسن تر نشان میدهندف سعی کنید این کفشها را انتخاب نکنید.

.: بلوز مردانه مدل گشاد یا شومیز:
اگر قصد پنهان کردن بدنتان را دارید این مدل لباسها شما را مسن تر و بد تیپ نشان میدهند، اگر بلوز مردانه دوست دارید مدل تنگ آنرا انتخاب کنید و یا مدل های ساسون دار آن، اگر میخواهید شکم خود را مخفی کنید با پوشیدن شلوار فاق بلند آن را بپوشانید و سعی کنید با گشادی لباس سن خود را بالاتر نبرید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + پنج =