دانستنی‌های دنیای مد

چی کار کنیم که شیکتر باشیم؟

چی کار کنیم که شیکتر باشیم؟

چی کار کنیم که شیکتر باشیم؟

چی کار کنیم که شیکتر باشیم؟

ترکیب شلوار دمپا گشاد با کفش پاشنه بلند ترکیبی عالی خواهد شد، که شما را شیکتر نشان میدهد.

اگر لباسهای رنگی دوست ندارید به جای همیشه مشکی پوشیدن سعی کنید یک مانتو کتی چهارخانه خوش دوخت و خوش برش انتخاب کنید که زمینه طوسی روشن داشته باشد و یا چهارخانه های سفید و مشکی داشته باشد.

وقتی لباسهای براق مد میشوند شاید ست کردن دو لباس براق کار بسیار ریسک پذیری باشد، ولی اگر رنگهای درستی انتخاب کنید، استایل شما را زیباتر خواهد کرد و این هماهنگی شیک به نظر میرسد.

برای سارافون خود بهتر است از شومیزهای ترند استفاده کنید که آستین های خاص و ترند داشته باشند، با کفش کتانی و یک شال همرنگ سارافون و شومیز که ترکیبی از آنها باشد و یا با کتانی هماهنگی داشته باشد.

برای جلوگیری از تعریق زیاد از پوشیدن مانتوهای بیش از حد چسبان و تنگ در روزهای گرم تابستان خودداری کنید، مانتوهای نخی کمی گشاد یا کاملا گشاد و به روز با رنگ روشن بهترین انتخاب خواهند بود.

مدل جدید مانتوهای گشاد و بلند میتواند مدلی باشد که پایین مانتو به شکل یک دامن چین دار و طبقه ای نشان داده شود، این کار سبب شیک تر شدن شما خواهد شد.

اگر به دنبال ست کردن لباسی یا مانتویی با شلوار گشاد هستید، بدانید یک رنگ خنثی میتواند یک ترکیب خوب برای شما باشد.

ترکیب طوسی و سفید رنگهای شیک و انتخاب خوبی برای تیپ شما خواهد بود.

اگر در زیر مانتو یا کت خود از رنگهای شاد و روشن استفاده کردید مانتو سفید یا کت سفید میتواند گزینه بسیار مناسب و شیکی برای استایل شما باشد.

اگر کت و شلواری دارید که خودش دارای رنگ زیبا است و به خودی خود در چشم است نیاز به استفاده از اکسسوریهای بزرگ و درشت ندارید و مطمئن باشید ساده تر بودن و خود لباس بیشتر به چشم می آید.

امروزه استایل مرواریدی از حالت رسمی و کلاسیک خارج شده و به استایل کژوال و روزانه اضافه شده است، میتوانید دستبند، گردنبند و سنجاق سر مرواریدی استفاده کنید و بدرخشید.

برای استایلی زیبا و شیک میتوانید جلیقه های رنگی خنثی را با شومیزهای سفید ترکیب کنید و از شلوار پارچه ای جین یا پارچه ای برای ست کردن با آن و کامل کردن ست خود استفاده کنید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × دو =